Рацион

Де і як замовити брендування одноразових стаканів?

брендування одноразових стаканівЯкщо користувачеві необхідно буде замовити брендування одноразових стаканчиків, варто звернути свою увагу на компанію «Футур Капс» за прямим посиланням stakany.com.ua. Саме вона надає можливість виготовити склянки для гарячих напоїв від 110 мілілітрів до 550 мілілітрів. Під час створення одноразового посуду використовується виключно якісний картон від європейських виробників Metsa та Stora Enso. Завдяки тому, що готовий виріб ламінується з одного боку, можна домогтися запобігання промокання посуду, але зберегти приємний на дотик матеріал зовні.

Паперові склянки можуть бути абсолютно різноманітними за дизайнерським рішенням або виглядати стандартними. Все залежатиме виключно від бажань того, хто прийняв рішення купити стакани для кави в Києві.

Переваги одноразових стаканчиків

Компанія займається виробництвом екологічно безпечних стаканчиків із паперу. Саме з цієї причини “Футур Кап” займається абсолютно всім процесом – від розробки дизайну для майбутньої склянки та брендування двошарових стаканів й до доставки готової продукції до кав’ярні або офісу. Також обов’язково потрібно виділити ключові переваги одноразових паперових стаканчиків від компанії:

  • Безпечні для організму — використовуються натуральні та екологічно чисті продукти, які складаються лише з рослинних волокон.
  • Безпека навколишнього середовища — ламінація дозволяє склянці не розмокати. За бажання можна нанести ламінацію на одну або дві сторони.
  • Гофровані стаканчики дуже приємні на дотик – під час контакту долонь та стаканчика, шкіра зовсім не відчуває спеки.
  • Довго зберігається тепло — завдяки гофрації склянка може набагато довше зберігати тепло напою.
  • Гарантія гігієнічності – одноразові стаканчики повністю виключають повторне використання.
  • Ідеальна реклама — Ви можете розміщувати назву своєї компанії або навіть телефони для контакту.
  • Чудово підійдуть для гарячих та холодних напоїв – можна задовольняти будь-які потреби клієнтів, які хочуть скуштувати напої.
  • Естетичний зовнішній вигляд – на поверхню склянки можна буде нанести дуже яскраві та дійсно красиві зображення. Все залежатиме виключно від фантазії дизайнера та бажань клієнта.
  • Стакани підійдуть для використання у вендингових автоматах — посуд від компанії чудово підійдуть для того, щоб використовувати його в автоматах.
  • Повна екологічність — під час нагрівання ламінація не виділяє шкідливих речовин.

Таким чином можна буде дійти невтішного висновку, що компанія «Футур Кап» може запропонувати справді якісні, і навіть красиві одноразові паперові стаканчики. Це дійсно хороший варіант для власників бізнесу, які хочуть забезпечити себе по-справжньому красивим та унікальним одноразовим посудом. Також можна запустити додаткову рекламу для того, щоб розповісти навколишнім про свою кав’ярню, ресторан чи будь-яку іншу компанію. Все залежатиме виключно від бажання користувача, який звернувся за брендуванням.