Рацион

Найсмачніші частини яловичини

Найсмачніші частини яловичиниЧи можна знайти людину, яка встоїть перед соковитим стейком із дивовижним ароматом із яловичини, приготованим на грилі? Стейки від якого хочеться облизувати пальчики, почнеться з вибору якісного м’яса. Важливо застосовувати цей аспект для того, щоб вибрати м’ясну частину, адже його можна віднести не тільки до стейків.

Під час купівлі яловичини на бефстроганов необхідно звернути увагу на відтінок. Справді якісний шматок м’яса говорить про цінність завдяки яскраво-червоному кольору з рожевим відтінком. Чим старший м’ясний шматок, тим темнішим буде колір дорослої тварини. Жировий прошарок має більш жовтий колір. Якщо відтінок м’яса коричневий, це говорить про те, що воно лежить дуже довго на вітрині. Також є ще один аспект, який дозволить визначити вік тварини – жорсткість. Однак визначити це можливо лише в тому випадку, якщо людина вже встигла посмажити та спробувати її.

Але як же вибрати справді смачну частину яловичини, щоб будь-яка страва була на ресторанному рівні? Варто розібратися у цьому питанні докладніше.

Найкращі частини яловичини для різних страв

  • Філе. Це вирізка, яка може розташовуватись на кістках або без них. Також сюди можна віднести поперекову частину. Це дуже ніжний та соковитий м’ясний шматок. Зазвичай готується біфштекс, бефстроганов, медальйони, ази, рулетики, відбивні, гуляш та котлети. Також вийде божественний шашлик. Тут є рецепт того, як приготувати бефстроганов.
  • Спина. Найбільш щільна та товста частина яловичини. Сюди можна віднести корейку на ребрах, антрекоти, а також ребра. З цього м’яса виходять смачні котлети та відбивні. Також корейку можна запекти одним великим шматком. Ребра підійдуть для наваристого бульйону.
  • Стегна. Дуже часто ця частина називається огузком, окував і малим горіхом. Відмінна риса у тому, що майже повністю відсутні волокна. Тобто м’ясо дуже соковите та ніжне під час приготування. Тому варто приготувати з цього шматка спекотне і ромштекси.
  • Вирізка. Це задня поперекова частина тварини, яка розташовується над нирками. Тобто вона цінується найбільше. М’ясо неймовірне ніжне та м’яке. Виходить цей шматок із висівки з боку внутрішньої частини. Приготувати з цього м’яса можна абсолютно все, що тільки душа забажає. Саме ця частина вважається максимально смачною. Підходить для перших та других страв, які відрізнятимуться неймовірним смаком, ароматом та текстурою.