Рацион

Технологія приготування ролів суші вдома

478720 (1)

Традиційною стравою Японії є суші, які стали популярними й на Україні. Для приготування їх вдома необхідно купити продукти для суші та дотримуватись рекомендацій з приготування. Продукти для приготування суші можна замовити.

На сайті інтернет-магазину «Плюс — Пак Україна» можна вигідно придбати продукти для суші дрібним та середнім гуртом за доступною вартістю: https://plus-pack.com.ua/ua/g112670119-produkty-horeca. Продукти для суші в Horeca мають добру якість та смак. 

Продукти для суші в Horeca: які вибрати

Плануючи придбати продукти для суші в Horeca варто звернути увагу на великі упаковки норі, які буде вигідно купити для закладів громадського харчування чи зробити запас вдома.

Рис повинен бути клейким, щоб страва не розпалась. Краще брати білий шліфований круглий рис сорту «Камоліно» або продукцію від виробника Rozan. Також необхідно придбати норі, спеціальні соуси, пасти та палички.

Продукти для суші: готуємо рис

Щоб страва вдалася необхідно правильно використовувати якісні продукти. Зокрема приготувати рис.

Для цього його промиваємо у воді доти, доки вона не стане прозорою. Заливаємо окропом, у пропорції 2:3. Ставимо його на вогонь і варимо 10 хв на мінімальному значенні, не помішуючи. Для приготування заправки в японський оцет додаємо сіль та цукор та нагріваємо до розчинення компонентів. На 1 кг рису потрібно 180 мл оцту, 45 гр цукру та 145 грн солі. Заправляємо охолоджений рис.

Як використовувати продукти для приготування суші

Для приготування суші готуємо продукти. Норі шорсткою стороною наверх розташовуємо на бамбуковому килимку та викладаємо на нього зверху рис товщиною 3 мм. На одній стороні листа залишаємо частинку без рису, яку змащуємо водою. На рис смужкою викладаємо начинку поперек листа. Акуратно, піднімаючи бамбуковий килимок, загортаємо начинку, тиснучи на неї.

Перекочуючи килимок, рухаємо норі з рисом, надаючи виробу форму. Для нарізки використовуємо гострий ніж, який постійно змочується водою.

Де купити продукти для суші

Якісні продукти для суші краще купити в одному місці оптом. Це дозволить заощадити кошти та придбати оригінальну продукцію, з якої вийдуть найсмачніші страви. 

Така продукція герметично упакована та має додаткові етикетки з перекладом інформації. Знаючи прості правила приготування улюбленої страви, легко балувати нею рідних та знайомих.